- Aktuality -

Důležité upozornění

Ve dnech 2. – 6. 7. 2018 bude provoz v naší firmě zastaven z důvodu celofiremní dovolené. Žádné zakázky nebudou v tomto termínu přijímány ani odesílány. Termínově vázané zakázky, řešte proto prosím s předstihem.
Děkujeme za pochopení.

01.09.2015 - Nové výrobní prostory

Po delší době se nám podařilo rozšířit výrobní prostory o novou halu, která bude sloužit pro umístění nových tiskových technologií, zvýšení kapacity skladových prostor a také jako nová expedice. Tímto krokem jsme alespoň částečně vyřešili dlouhodobý nedostatek místa a slibujeme si od tohoto řešení především zlepšení logistiky a našem výrobním areálu.

01.07.2015 - Trikový stánek na EXPO Miláno

Pro Muzeum Karla Zemana jsme realizovali zajímavý projekt trikového stánku na výstavu EXPO v Miláně. Jednalo se o expozici s motivem Zemanova filmu Vynález zkázy, který měl na Expu obnovenou světovou premiéru zdigitalizované podoby filmu. Celý stánek včetně montáže na místě zajišťovala na firma, koncepci stánku a jeho vizuální podobu navrhoval Jakub Fábel jeden ze zakladatelů Muzea Karla Zemana v Praze. Více fotografií najdete na naší facebookové stránce.

19.12.2013 - PF 2014

Vážení obchodní přátele, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2013
a do nového roku 2014 přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

18.12.2013 - Informace o uzavření provozu

V době od 20. 12. 2013 do 5. 1. 2014 bude provoz firmy GALILEO Production s.r.o. uzavřen. Prodej a výroba budou opět zahájeny 6. 1. 2014.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátku
a těšíme se na spolupráci s Vámi v roce 2014.

31.07.2013 - Nový tiskový stroj OCÉ Arizona 460XT

Rozšířili jsme portfolio technologií o další tiskový stroj určený především pro potisk deskových materiálů. Tento stroj umí kromě základního tisku CMYK tisknout také bílou barvu a navíc umožňuje také parciální lakování (UV lak) při jednom založení materiálu. Významná je také velikost tiskového formátu 2200 x 3050 mm.

Základní parametry stroje
Popis: Flatbed tiskárna s tiskovým stolem pro zakládání potiskovaných především deskových materiálů s vysokou kvalitou tisku
Tisková šíře: 2200 x 3050 mm (tl. materiálu až 50mm)
Rozlišení: až 1440dpi
Tisk: CMYK + bílá + lak (umožňuje parciální lakování)
Typ inkoustů: UV vytvrditelné
Typické materiály: různé typy deskových materiálů – především plasty, kartony, lepenky, PVC fólie

16.05.2013 - Ocenění v Duhovém paprsku 2012

Získali jsme významné oborové ocenění v soutěži Duhový paprsek, kterou pořádá společnost M.I.P. ve spolupráci s Asociací dodavatelů materiálů pro signmaking. S projektem Filmohraní s Muzeem Karla Zemana jsme se stali vítězem kategorie Indoor reklama.

Projekt Filmohraní je putovní expozicí Muzea Karla Zemana, která prezentuje nejznámější filmové postupy legendy světového filmu. Cílem projektu je šířit odkaz Karla Zemana. Expozice je složena z jednotlivých trikových scén, které autor ve svých filmech realizoval. Trikové scény jsou přístupné veřejnosti, aby si každý zájemce o dílo legendárního filmaře mohl vyzkoušet jeho postupy, zahrát si v jeho scénách a vyfotit, nebo na kameru natočit herecké akce. První část výstavy byla představena v rámci veletrhu cestovního ruchu Holiday World 7.-10.2 v Praze. Dále pak putovala do Bratislavy, kde ve spolupráci se společností AUPARK byla instalována v Bratislavském nákupním centru od 15.2 2013 do 28.2. 2013. a následně přemístěna do AUPARKU v Košicích. Akce zaznamenala velký úspěch jak u návštěvníků zmíněných lokalit, tak byla velmi kladně hodnocena médii. O úspěchu akce také hovoří nesčetné množství filmových záznamů, které sami návštěvníci umístili na internet. Výstava bude dále cestovat po České i Slovenské republice a bude prezentována na filmových festivalech. Součástí projektu jsou i workshopy zaměřené na animaci pro velké i malé filmaře.

05.09.2012 - Muzeum Karla Zemana

Podíleli jsme se na realizaci projektu MUZEUM Karla Zemana, které bylo otevřeno na pražské Malé Straně. Naše společnost realizovala výrobu jednotlivých výstavních panelů a podílela se na výrobě kulis a jednotlivých triků.

Ojedinělá expozice přibližuje tvorbu jednoho z nejvýznamnějších českých režisérů, scénáristů a výtvarníků Karla Zemana. Jednotlivé expozice jsou koncipovány jako filmové scény a malé ateliéry s kulisami, do kterých mohou zájemci vstupovat a natáčet se v akci. Návštěvníci se mohou například vznést na létajícím stroji, projít se po Měsíci či ovládat známou ponorku z Vynálezu zkázy. Současně se také seznámí s dosud nepublikovanými fotografiemi, originálními loutkami a dalšími dokumentárními materiály.

Děkujeme Jakubu Fábelovi a Ondrovi Beránkovi za důvěru a příležitost podílet se na této krásné práci.