O nás

GALILEO Production, s.r.o. byla založena v lednu 2006 vyčleněním výrobní divize z původní společnosti Galileo reklama (založena 1995). GALILEO Production je výrobní společností, která své hlavní aktivity směřuje do oblasti výroby indoor a outdoor reklamy, prostředků pro vizuální komunikaci a reklamních služeb zahrnující dodávky a výrobu reklamních předmětů, reklamního textilu, výrobu malonákladových
tiskovin apod.

Samostatnou částí je výroba a dodávky textilních velkoformátových aplikací vypínaných do speciálních konstrukcí, nabízené pod vlastní značkou FRAME SYSTEMS.

Základ výrobního procesu tvoří velkoformátový tisk zastoupený širokou řadou nejmodernějších tiskových technologií. Na tento proces jsou navázány technologie určené pro další zpracování a finalizaci tisků. Komplexnost výrobního procesu je zajištěna úplným vlastním vybavením pro montáže. Současný tým 48 pracovníků, zajišťuje kompletní péči o klienty a poskytuje záruku profesionálního řešení i těch nejnáročnějších zakázek v požadovaných dodacích termínech. Klademe vysoký důraz na neustálé zvyšování úrovně technického a technologického vybavení, zajišťování růstu odborné úrovně pracovníků na všech úrovních. V rámci spolupráce s klienty poskytujeme profesionální přístup a naším cílem je nabídnout špičkové služby a servis, které jsou nezbytným předpokladem pro budování dlouhodobé spolupráce s našimi klienty a partnery.